Ekol Food, mutfakları yabancı markaların kalitesiyle buluşturuyor. 17 ülkeden, 70 adet marka, 1500 çeşit ürünle, İstanbul’un yanı sıra Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Bursa, Adana, Samsun, İzmit ve Kıbrıs' da ki bayilikleri ile  değerli müşterilerine hizmet vermektedir.2003 yılında Perpa da 24 m2 bir dükkanda Sayın Önder Bilen tarafından kurulan Ekol Food şu anda 3000 m2 kapalı alan, 2,500 m2 açık alan, deneyimli ve profesyonel bir ekip ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.Spesifik gıda alanında tartışmasız en büyük firmalardan biri olan ve ithal ettiği yüksek kalitedeki ürünleri Türk ve yabancı şeflerin beğenisine sunan, hemen her mutfakta iz bırakan Ekol Food Dünya üzerindeki yenilikleri müşterilerine sunmaktadır. 


Ekol Food firmamızın bünyesinde peynirler, baharatalar, pirinçler, konserveler, makarnalar, sirkeler, soslar, turşular, mantarlar vs. bulunmaktadır.. Meksika mutfağından Japon mutfağına kadar her tür mutfakta kullanılabilecek ürünlerin yanı sıra Fransa’dan ithal ettiği aksesuar ve catering malzemeleri de bulunmaktadır. Ekol Food dünya mutfağındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu anlamda yurt dışı fuarlarındaki üretici firmaları düzenli ziyaret etmekte yeni ürünler hakkında detaylı bilgileri almaktadır..


İtalya da bulunan ofisi ile yeniliklere oldukça hızlı cevap verebilmektedir.Bünyesinde bulunan Ekol Culinary'de hem yeni ürünlerini yurtdışından getirdiği yabancı şefler ile müşterilerinin beğenisine sunmakta hem de genç aşçılara ürün eğitimleri vererek destek olmaktadır.

Depoları ve frigofrik araçları -18 ve +4 dereceye göre ayarlanmış ve ara bölmeler mevcuttur. Ürünler müşterilere ulaşana kadar bünyesinde bulunan Gıda Mühendisi tarafından sürekli kontrol edilmek ile birlikte soğuk zinciri kırmadan, hijyenik şartlarda ürünlerini müşterilerine teslimatını gerçekleştirmektedir.

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM